Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва

Анонс




Tелефон для довідок:
(044)-456-53-55;
(044)-400-85-67;



Методичні комісії



Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання поліграфічної галузі:
Петренко О.М. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Ніколаєва А.С.,Сєрович Н.Л., Величко В.П., Дейнеко О.С. – викладачі професійно-теоретичної підготовки
Майстри в/н: Герасименко В.І., Литвиненко К.М., Палько О.П., Юзва Л.О.
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання інформаційних технологій та комп'ютерної обробки інформації:
Куклич Л.І. – голова методичної комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Зуб Т.А., Миронова О.Ю., Мошнягул С.І., Губенко В.С. – викладачі-професійно-теоретичної підготовки
Майстри в/н: Пономаренко Ю.А., Самчук А.С., Назаренко К.О., Корнієнко О.С.,Потьомкина О.А., Дєдова Ю.В., Зубенко О.І., Сазонова О.В., Білаш Є.В., Бондаренко Д.С., Семенова Є.М., Плигань Л.М., Іщенко О.Г., Левченко І.В., Линецька І.А.
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання швейного напрямку:
Штипа С.В. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання І категорії.
Мошнягул І.Я., Чорна М.В., Колосюк Є.К. – викладачі-професійно теоретичної підготовки

Майстри в/н: Костюмінська Н.І. Крівенцева О.В., Мартинович Т.О., Федорова Л.Г.
Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання перукарського напрямку:
Каленська Т.А. – голова методичної комісії, майстер виробничого навчання.

Блудова Г.В., Саржицька Ю.В.- викладачі професійно-теоретичної підготовки Майстри в/н:Матвійчук Т.М., Мацкевич К.В., Мудра Л.М., Савченко С.М., Бурдік Д.С., Федорова Л.Г.
Методична комісія викладачів природничо-математичної підготовки:
Шуміло Т.Г. – голова методичної комісії, викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Гончаренко А.І. – викладач математики.
Горпиніч В.П. – викладач фізики, астрономії.
Довгопола А.В. – викладач математики.
Блажко Г.Є. - викладач хімії та біології
Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарної підготовки:
Стеценко О.Г. – голова методичної комісії, викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.
Стогній О.В. - викладач історії та правознавства.
Благодарна Т.І. - викладач англійської мови.
Черниш Л.М. – викладач світової літератури.
Щербій Н.І. - викладач історії.
Сікорська В.Р. – викладач економіки, географії
Гурін Т.В. – викладач історії
Дзівак Г.І. - викладач англійської мови
Мажара С.М. - викладач англійської мови
Літош А.В. - викладач української мови та літератури
Саюк Д.М. - викладач історії та правознавства
Агафонов Є.О. - викладач географії
Туровська Н.С.- викладач економічних дисциплін
Методична комісія викладачів фізичної культури та "Захисту Вітчизни":
Алєксєєва О.М. – голова методичної комісії, керівник фізичного виховання.
Пазюра А.В. – викладач фізичної культури
Сиваченко В.В. – викладач "Захисту Вітчизни"
Німченко Ю.В. – викладач фізичної культури